Teatr Elektryczny ZAPRASZA

Zapraszamy serdecznie do naszego kina na weekendowe premiery filmowe. W związku z tym, że zbliżają się Mikołajki, od dzisiaj zaczynamy pokazy filmu dla całej rodziny pt. MAGICZNE ŚWIĘTA, reż. Thale Persen. Obraz przedstawia magiczną krainę księżniczek, rycerzy i złego czarnoksiężnika. Mira i jej brat Kevin odkryli jak się do niej dostać z naszego świata. Co z tego wyniknie? Zapraszamy od 2 do 6 grudnia.


W ramach DKF-u dzisiejszego (2.12) wieczoru przedstawimy głośny film Macieja Pieprzycy pt. JESTEM MORDERCĄ. Tym razem reżyser sięga po historię z prawdziwych kronik policyjnych: śląski "wampir" zabił w latach 60. kilkanaście kobiet, planując morderstwa kolejnych. Film na Festiwalu w Gdyni otrzymał SREBRNE LWY!!!


Od jutra (3 - 8.12) zapraszamy na wyjątkowy obraz pt. ŚWIATŁO MIĘDZY OCEANAMI. Nowy film Cianfrance'a to typ samozwańczego arcydzieła będącego – w teorii – skazanym na sukces. Reżyser wziął na warsztat bestsellerową powieść, zatrudnił gwiazdorski tercet. Latarnik i jego żona żyjący u wybrzeży Zachodniej Australii, wychowują dziecko, które uratowali z dryfującej łodzi...
Przypominamy, że od czwartku 15 grudnia do 8 stycznia w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, zaprezentujemy film: ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE, reż. Gareth Edwards.
OGÓLNOPOLSKA PREMIERA W SKOCZOWIE:-).


Bilety i rezerwacja: www.teatrelektryczny.pl

Script logo Script logo