Festyn Charytatywny dla LIDII WALECZNEJ

 

Szanowni Państwo

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc dla malutkiej Lidii Gaś. Pozyskane środki przekazane będą na organizację profesjonalnych zajęć terapeutycznych (hipoterapia, dogoterapia, CME, osteopatia, fizjoterapia), na dofinansowania programu wczesnej diagnostyki zaburzeń neurorozwojowych, na finansowanie zajęć rehabilitacji ruchowej i Integracji Sensorycznej, oraz na zajęcia z logopedą, diagnostyczne oraz sprzęt rehabilitacyjny.

Stowarzyszenie Przyjaciół Pogórza powołane zostało między innymi, aby nieść pomoc osobom potrzebującym, zwłaszcza dzieciom niepełnosprawnym. Wspólnie możemy zapewnić im samodzielność i szczęśliwe życie.

 Za okazane wsparcie oraz szlachetne serce umieścimy nazwę Państwa firmy, jako Sponsora oraz reklamę na naszej stronie internetowej w zakładce Przyjaciele LIDII WALECZNEJ.

Proponujemy udostępnienie na plakatach oraz wygłoszenie Firmy podczas organizowanego w tym celu Festynu Charytatywnego w dniu 11 WRZEŚNIA

na który dostaną Państwo zaproszenie.

Możecie Państwo skorzystać z okazji i już dziś włączyć się w naszą inicjatywę. Od dnia 15 marca 2020 roku prowadzimy  Zbiórkę Publiczną. W jej realizację wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na potrzebę wsparcia większej liczby uczestników, gorąco liczymy na Państwa pomoc wierząc, że dla Państwa będzie to nie tylko promocja - ale przekazanie odrobiny swego serca bliźniemu.  Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe lub materialne umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój i przyszłość naszej podopiecznej.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerami  tel. 693 088 660 lub 535 551 955

Wszelkie pytania można kierować również na adres mailowy dominika.chruścicka@vp.pl lub edyta.gas@interia.pl lub aneta.nogawczyk@onet.pl.

Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty:

05 81260 0007 0029 9257 2000 0030

Z WYRAZAMI WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU RODZICE MAŁEJ LIDII

ORAZ ORGANIZATORZY

  • ODWIEDZIŁO NAS

    Odwiedzin wszystkich 115241, odwiedzin dzisiaj: 172.

Script logo Script logo